Ogrodzenia panelowe

To nowoczesne i solidne zabezpieczenia terenu, które wyróżniają się prostą budową, szybkim montażem, stabilnością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Dlatego też coraz częściej stosowane są do ogrodzeń różnego rodzaju obiektów i posesji. Nasze ogrodzenia panelowe wykonane są ze zgrzewanych drutów stalowych i specjalnie usztywniane, dzięki czemu uzyskują solidną konstrukcję oraz najwyższą stabilność.

Panel ogrodzeniowy - Posesja Plus

Rozróżniamy panele 2d i 3d

Panele 3d

Panele 3d to najczęściej wybierana forma ogrodzenia przez klienta detalicznego. Charakteryzuja się one wzdłużnymi przegięciami oraz rogami na górze.
Tego typu panele występują w rozmiarach  103 cm / 123 cm / 153 cm / 173 cm / 203 cm.
W naszej ofercie znajdą Państwo druty 4 oraz 5mm. Należy zwrócić uwagę na grubość drutu przy zakupie panela ponieważ wiele firm ma w swoich ofertach panele z drutu 3,2mm który jest bardzo giętki i podatny na deformacje.
Należy też zwrócić uwagę na oczko panela, standardem którego się trzymamy jest 5x20cm ale w intrenecie można również znaleźć 7,5x20cm lub więcej. Nie polecamy jednak takiego rozwiązania, wielkość oczka oraz grubość drutu to dwie podstawowe parametry panela które warunkują jego cenę i w tym kontekście nie radzimy oszczędzać. W końcu ogrodzenie ma nam posłużyć na lata.

Panele 2d

Panel 2d natomiast to panel wzmocniony podwójnym drutem poziomym, stosuje się go głównie do montażu gabionów. Jest zauważalnie droższy od panela 3d ale wynagradza nas sztywnością, głównie by wytrzymać opór np. kamienia w gabionie.

Panel ogrodzeniowy 2D - Posesja Plus