Z nami ogrodzisz swój dom

Posesja PLUS została otwarta w 2006 roku. Od początku specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości elementów do systemów ogrodzeniowych. Lokalny charakter działalności pozwala nam na kompleksową obsługę klientów z Krakowa, Wieliczki oraz okolic. Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami, takimi jak: AW Wiśniowski, Bennica, Joniec czy Postal. Dzięki temu nasze produkty nie tylko spełniają wysokie oczekiwania klienta, ale również stanowią naszą najlepszą wizytówkę.

Zaopatrujemy kompleksowo

Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Oferujemy między innymi: bramy, furtki, kompletne ogrodzenia panelowe i siatkowe itd. Aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów, organizujemy własny transport oraz zajmujemy się montażem ogrodzeń, a także montażem domofonów i automatyki. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy dom zostanie odpowiednio zabezpieczony przed nieproszonymi gośćmi. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zadanie niezależnie, czy w grę wchodzą ogrodzenia panelowe Joniec, czy inne zlecenia!

Kompromis pomiędzy funkcjonalnością a estetyką

To, co wyróżnia nas spośród innych firm, to oferowanie konkurencyjnych cen za najwyższej jakości produkty. Chcemy stale polepszać swoje usługi i dopasowywać je do zmieniających się potrzeb rynku. Oferujemy bogate wzornictwo i czujnie przyglądamy się najnowszym trendom. Szukamy kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Chcemy, aby nasze produkty w pełni spełniały najsurowsze wymagania jakości.